MENÜ
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Gönderim ve Kargo

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Her ürünün sayfasında "sıkça sorulan sorular" kısmında ürünlerin hazırlanma ve kargoya teslim edilme süreci ile ilgili bilgi paylaşılmaktadır. Detaylı bilgi için bize 05419452175 telefon numaramızdan veya hello@pintitilki.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.


Firma olarak;

Haftaiçi 13:00'a kadar


Cumartesi 10:00'a kadar


Ödemesi alınmış siparişler aynı gün ya da en geç bir sonraki iş günü kargoya verilmektedir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinizde size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-48 saat içerisinde ulaşmaktadır.


Hasarlı & Kırık Ürün


Ürününüzü teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki kırık ya da gönderi sırasında oluşmuş bir kusur var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden başka hiçbir şey talep edilmeden aynı ürün tarafınıza ikinci kez gönderilecektir.


Hediye üzerinde siparişinizdeki kişiselleştirme detaylarında bir yanlışlık ya da kusur var ise bize 05419452175 no'lu telefondan ulaşarak probleminizi çözmemize yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişin detaylarında belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olduğundan dolayı iade ve değişim kabul edilmemektedir.

6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz.